Obóz kolarski dla amatorów szosy: aktualizacja.

Aktualizacja – obóz już za nami. Było tak:

Piękna i słoneczna niedziela zakończyła kolarski obóz treningowy. 🚲🚲🚲

✔235 przejechanych kilometrów

✔3200m przewyższeń

✔ponad 9 godzin na rowerze

✔spotkanie fantastycznych ludzi z różnych rejonów Polski – zapalonych kolarzy, żądnych wiedzy i nowych doświadczeń treningowych

✔mnóstwo wiedzy od bardzo doświadczonego i zawsze uśmiechniętego trenera Grzegorza Drejgiera✔wiele rozmów o sprzęcie kolarskim i nowinkach technologicznych przy pysznym jedzonku

✔odpoczynek i relaks w naszym przestronnym domu

A na deser wspólny trening z lokalną grupą Bike Atelier ! 😃 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i super atmosferę. ❤ Informujemy, że kolejne takie wydarzenie w przygotowaniu. Zapraszamy do obserwacji!

Termin: 24 – 27 marca 2022

Zapraszamy na zorganizowane treningi oraz konsultacje pod okiem trenera Grzegorza Drejgiera. Ostatnie szlify formy przed sezonem startowym z wykorzystaniem pięknych i malowniczych asfaltowych tras zlokalizowanych w Karkonoszach.

W programie:

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie (opcja wege również) śniadania i obiadokolacje
  • treningi kolarskie w terenie odpowiednio dobrane do możliwości grupy
  • treningi funkcjonalne, stabilizacyjne, stretching  
  • dużo wiedzy teoretycznej (video relacje, GoPro na trasie)
  • szlifowanie technik kolarskich (podjazdy, pokonywanie zjazdów, finisze, prawidłowa pozycja na rowerze, itp.)
  • nawiązanie nowych kontaktów
  • ubezpieczenie grupowe w cenie
  • możliwy podział na dwie grupy: początkującą i średniozaawansowaną

Prowadzący: Grzegorz Drejgier

Medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata w kolarstwie torowym z ponad 16-letnim doświadczeniem w międzynarodowym kolarstwie Juniorów i Elity. Samodyscyplina, wytrwałość, pokora i chęć podnoszenia wiedzy pomogły mu w udanej transformacji z zawodniczego świata i podjęcia kariery trenerskiej. Pełen entuzjazmu i pasji lider, który wpływając i motywując swoich podopiecznych pomaga im osiągać ich najbardziej ambitne cele sportowe. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne w połączeniu z praktyczna i teoretyczną wiedzą zawodowego kolarza pomogły nawiązać długotrwałą relację z czołowymi nadawcami telewizyjnymi w roli eksperta i komentatora sportowego.

Miejsce zakwaterowania: Sporthaus Sosnówka

Komfortowa willa Sporthaus Sosnówka położona na uboczu, w cichym i spokojnym miejscu, doskonała baza wypadowa zlokalizowana u podnóża Karkonoskiego Parku Narodowego. Przestronny dom z dużym salonem, jadalnią, w pełni wyposażoną kuchnią, wygodnymi pokojami czy sauną pomoże w szybkiej regeneracji po wymagających treningach. Natomiast taras otoczony niesamowitą przyrodą będzie miłym uzupełnieniem odpoczynku i relaksu w doborowym towarzystwie.

Koszt: 1080zł

Koszt dojazdu po stronie uczestnika. Możliwość przewozu uczestnika ze stacji kolejowej w Jeleniej Górze do Sosnówki. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 30% całej kwoty do 28.02.2022. Wpłata pozostałego 70% całkowitego kosztu obozu do 17.03.2022.

Liczba miejsc ograniczona.

Odpowiedni sprzęt kolarski (rower szosowy, ubiór z uwzględnieniem różnych warunków atmosferycznych, itp.) we własnym zakresie. Kask obowiązkowo. Skontaktuj się z nami, pisz na kontakt@sporthaus.pl lub dzwoń 535 568 787.

ZAPRASZAMY!