Kontakt

SPORTHAUS Sosnówka, ul. Słoneczna 2A, 58-564 Sosnówka

Uwaga! To są góry, do domu prowadzi podjazd. Upewnij się, że Twój samochód jest do tego przygotowany wybierając się do nas zimą.

Witamy w Sporthaus!

Napisz lub zadzwoń aby zarezerwować swój pobyt a my zajmiemy się resztą. 

kontakt@sporthaus.pl 

Rafał –  tel. +48 501 585 061

 

Dom jest wynajmowany na wyłączność, oznacza to, że cały jest dla Ciebie i Twojej grupy.  Możemy zorganizować szereg atrakcji, kulig, jazda konna, wędkarstwo, zajęcia fitness, wycieczka w góry, ognisko i wiele innych. Na życzenie zapewniamy również wyżywienie. 

Rezerwacji możesz dokonać również na portalu Booking.com oraz Airbnb przy czym bezpośrednio u nas jest taniej 🙂

Sprawdź aktualności na naszej stronie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/sporthaus.sosnowka

Regulamin wynajmu.

Jesteśmy w sercu sportowego regionu.

Kolarstwo szosowe.

Wyjedź prosto z domu i kieruj się ul. Liczyrzepy w kierunku Karpacza – fajny podjazd na początek. Dla lubiących wyzwania, Przełęcz Karkonoska, najtrudniejszy podjazd w Polsce, ale w nagrodę piękny zjazd na czeską stronę.

Kolarstwo górskie

Jedź przez Borowice w kierunku Przesieki. Znajdziesz tam Pasmo Rowerowe Olbrzymy czyli ponad 70km tras wytyczonych specjalnie dla MTB.

Hiking i trekking

Na wycieczkę w góry możesz pójść prosto z domu. W pobliżu przebiegają dwa szlaki. Czarny prowadzi do Kaskady Myi i dalej do Przesieki lub na Przełęcz Karkonoską, żółty zaprowadzi Was do Kaplicy św. Anny oraz Karpacza gdzie łączy się z Głównym Szlakiem Sudeckim.

Narciarstwo

Zjazdowe, biegowe a może skitouring. Karpacz, Szklarska Poręba oraz Harrachov są w pobliżu. Trasy biegowe znajdziesz w pobliskiej Przesiece i w Sobieszowie a w Jakuszycach jest prawdziwe biegowe królestwo.

Karkonosze to magiczne miejsce. Cudowne o każdej porze roku, mieszkańcy mówią, że najpiękniejsze są jesienią. Coś w tym jest, las oszałamia wtedy kolorami, na szlakach mniej ludzi, naprawdę można wypocząć. 

Zapraszamy przez cały rok.